O salóne

Volám sa Marcela Barátová a vítam Vás na stránke kaderníctva Salón CHIC v Nitre. V salóne, ktorý je otvorený od mája 2007, sa zaoberáme kompletnou starostlivosťou o vlasy. Našou snahou je vytvoriť Vám módny, štýlový účes plný pohybu, prirodzenej ľahkosti a zároveň zachovať zdravie vašich vlasov. Vytvoriť jednoducho účes, v ktorom sa budete cítiť CHIC [šik].

V roku 2006 moju prácu ocenili aj na medzinárodnej kaderníckej súťaži L´oreal Color Trophy, kde som získala cenu publika. Zúčastnila som sa na celosvetovom kongrese kaderníkov a spolu s mojim pracovným tímom pravidelne absolvujeme školenia.

Dlhodobo pracujeme s vlasovou kozmetikou L´OREAL Professionnel, ktorú si môžete v salóne aj zakúpiť. Výrobky L´OREAL Professionnel ochraňujú, vyživujú a regenerujú vlasové vlákno priamo zvnútra. Na základe našich skúseností máme overené, že zanechávajú vlasy hladké, mäkšie, lesklejšie, dodávajú im pružnosť a prirodzenú sviežosť.

Kadernícky salón CHIC sa používaním prípravkov a materiálu výhradne spoločnosti L´Oréal Profesionnel stal partnerom programu Salon Expert a získal tak ocenenie zlatý salón L'OREAL Professionnel, ktorý sa dáva najlepším salónom v SR.

Kaderníctvo Salón CHIC poskytuje klientkam profesionálne a kompletné kadernícke služby na vysokej úrovni za dobrú cenu, osobný prístup, pocit súkromia a príjemné prostredie. Jeho výhodou je, že sa nachádza priamo v centre mesta Nitra, blízko obchodného centra Mlyny.

V salóne pracujeme na objednávky, aby ste nemuseli dlho čakať. Váš čas je veľmi vzácny a my sa to snažíme rešpektovať, budeme sa venovať iba Vám. Príďte si k nám oddýchnuť, spojte príjemné s užitočným. Krásny nový účes, milá kaderníčka a dobrá kávička alebo čajík Vám spríjemnia dnešný deň.

Tešíme sa na Vašu návštevu.